Центральні кондиціонери від 1000 до 100000 мзчас /
Центральні кондиціонери - це вентиляційні системи, які застосовуються для підтримки оптимальних кліматичних параметрів в промислових і побутових приміщеннях великих площ.
Центральні кондиціонери мають істотні переваги перед іншими типами промислових кондиціонерів:
По напору встроенных вентиляторов:
Центральні кондиціонери мають істотні переваги перед іншими типами промислових кондиціонерів:
- Гнучкість розміщення в приміщенні, обумовлена модульним принципом побудови і можливістю вибору у широкому діапазоні розмірів перерізу центрального кондиціонера.
- Велика кількість типорозмірів дозволяє вибрати кілька варіантів фронтального перерізу. Для одного номінального витрати повітря можна підібрати від двох до трьох комбінацій ширини та висоти фронтального перерізу.
- Широкий діапазон повітрявиробництво від 800 м³/год до 100 000 м³/год.
- Реалізовані всі процеси обробки повітря: очищення від пилу, шкідливих газів, запахів і мікроорганізмів, нагрівання, охолодження, зволоження, осушення та переміщення повітря.
- Висока якість теплової ізоляції і герметичність корпусу забезпечують незначні втрати теплоти і відсутність конденсації водяних парів на поверхні корпусу. Мінеральна вата (ізоляція) не є горючим матеріалом, не збігається з часом і її риклеивание до стінок корпусу сприяє його міцності.
- Простота обслуговування і доступу до всіх елементів, легкість утримання в чистоті. Якісно виготовлений корпус має рівну і гладку внутрішню поверхню. Вузли кріплення функціональних елементів з гострими кромками закруглюються по всьому контуру.
- Додатковий антикорозійний захист з допомогою порошкового фарбування або використання нержавіючої сталі збільшує термін служби кондиціонера.
- Можлива довільна комбінація матеріалів з листової сталі. Можливий вибір оптимального способу регенерації теплоти і холоду, що видаляється.
- Досконала технологія виробничих процесів, висока і незмінну якість продукції. Відповідність вимогам Європейських машинобудівних норм, директив для низьковольтного обладнання, директивам щодо обмеження електромагнітного випромінювання.
Типи центральних кондиціонерів
- Прямоточні центральні кондиціонери обробляють тільки зовнішнє повітря. Припливна частина включає в себе повітряні заслінки, вентилятор, секції фільтрації, шумопоглинання, обігріву, охолодження, осушення і зволоження. Витяжна частина складається з повітряної заслінки і вентилятора. Повітряні заслінки управляються за допомогою сервоприводу.Недоліком прямоточних центральних кондиціонерів є необхідність великих потужностей секцій обігріву та охолодження, а також подача повітря з однаковою температурою у всі приміщення. Решением данных проблем может стать использование прямоточной системы с переменным расходом воздуха. В этом случае в каждом помещении устанавливаются отдельные датчики температуры, которые управляют заслонками на входе и выходе воздуха в каждое помещение. Данная система позволяет поддерживать заданную температуру воздуха за счет изменения расхода воздуха, что не приемлемо там, где существуют жесткие требования к кратности воздухообмена.
- Кондиционеры с рециркуляцией воздуха обрабатывают смесь наружного и рециркуляционного т.е. вытяжного воздуха. Первая рециркуляция - подмешивание рециркуляционного воздуха к наружному перед теплообменником первого подогрева, что снижает расход тепла на первый подогрев. Во время второй рециркуляции происходит подмешивание рециркуляционного воздуха к наружному воздуху, прошедшему обработку в воздухоохладителе или камере орошения перед вентилятором. При этом отпадает необходимость включения в работу теплообменника второго подогрева в летний период.
- Центральные кондиционеры с рекуперацией воздуха используют тепло вытяжного воздуха для подогрева приточного. Они дают большую экономию, чем рециркуляционные и при этом сохраняют пропорции свежего воздуха в притоке. Существуют несколько типов рекуператоров, которые позволяют экономить от 10 до 90% тепла, удаляемого из помещения с вытяжным воздухом.
По напору встроенных вентиляторов:
- низкого давления (до 100 кг/м2);
- среднего давления (от 100 до 300 кг/м2);
- высокого давления (выше 300 кг/м2).
- Сезонные
- Круглогодичные.